MASÁŽE

 

ZRELAXUJTE SVOU MYSL I TĚLO.

VE SKINLAB BY K SI MŮŽETE DOPŘÁT HNED NĚKOLIK DRUHŮ MASÁŽÍ.

OMLAZUJÍCÍ LIFTINGOVÁ A REJUVENAČNÍ MASAŽ OBLIČEJE, KRKU A DEKOLTU

Hloubková omlazující a regenerační masáž obličeje, která zajistí liftingový účinek na unavenou a mdlou pleť a to pomocí speciálních bodů podpory lymfy obličeje a zbavení otoků. Pokožka na obličeji, krku a dekoltu tak dostane tu správnou péči a obnoví svoji pružnost. 

CELOTĚLOVÁ SPORTOVNÍ / RELAXAČNÍ MASÁŽ

Speciální techniky k uvolnění svalstva a bolesti po sportovní aktivitě. Pomocí aromatických olejů a masáží uvolňujeme napětí v každé části vašeho těla. Po masáži budou vaše svaly uvolněné a zrelaxovány.

MASÁŽ RUKOU A NOHOU (doporučená doba 30 min)

Pokud pociťujete bolest v rukou nebo nohou, pak je tato masáž určená právě pro vás; pokud například trávíte celý den, na nohou (zejména pokud nemůžete nosit podpůrnou obuv) nebo aktivně namáháte vaše ruce, výrazně otoky a bolest. Dobře provedená reflexní masáž, narážející na konkrétní tlakové tělo na rukou a nohou, avšak prokazatelně zmírňuje bolest a nepohodlí iv jiných oblastech těla!

MASÁŽ HLAVY (doporučená doba 30 min)

Zklidňující pocit a nejen to! Masáž vlasové pokožky posiluje vlasovou pokožku, vytváří lepší průtok krve, stimuluje lymfatickou drenáž, natahuje buňky vlasových folikulů, bojuje s lupy, uvolňuje stres a vše zlepšuje růst a produkci vlasů. Tato masáž také uvolňuje mysl, napětí a stres, který tvoří díky vnějším vlivům. Doporučená doba 30 minut.

Masáže lze kombinovat s rituály.

Délka masáže: 30 min / 60 min / 90 min.