Beauty Hair Health salon SKINLAB BY K 

    Katarína Sedliačiková  

Péče o pleť, vlasy a tělo mě doprovází již od mých 16 let, kdy jsem absolvovala vzdělání v oboru krásy, zdraví a managementu. Od té doby jsem prošla mnoha dalšími vzděláními, certifikacemi a semináři v oblasti péče o krásu a zdraví, a to jak v  České republice, tak i v zahraničí (Velká Británie, Francie, Španělsko). 

Po mnohých zkušenostech v korporátních, nejen dermatologických společnostech jsem si potvrdila, že je na čase tyto vědomosti zužitkovat a předat dál. A to v kosmetologickém segmentu, segmentu krásy a zdraví jako Katarína Sedliačiková neboli SKINLAB BY K.

Ráda bych vám proto nabídla pečlivý, luxusní a smyslový zážitek s těmi nejlepšími prvky kvalitních produktů a profesionality. Nejsem jen milovník krásné pleti, ale především zdravé pleti, jelikož zdravá pleť = krásná pleť. Proto mé hlavní motto zní kvalita nad kvantitou.“
Každou svou práci vykonávám s láskou, a to je hlavní klíč ke spokojenosti každého zákazníka. Není to jen práce, ale předně láska k oboru, ke kosmetologii, která nejen nás ženy, ale i muže dělá krásnými a sebevědomými. Mou radostí je nejen klienty hýčkat, ale také školit.
Svou kosmetickou praxi doplňuji konzultacemi a individuálním školením na míru v oblasti produktového managementu a kosmetické praxe v rámci České a Slovenské republiky ve spolupráci s kosmetickými firmami (Institute Esthederm, Medik8 a Skeyndor a Dr. Ron Kadir Laboratories Ltd. Vše v českém a anglickém jazyce.
 
Proto mne neváhejte kontaktovat pro případnou konzultaci, během které s vámi zdiagnostikuji vaši pleť a navrhnu individuální profesionální plán přesně na typ pleti spolu s doporučením domácí péče. 
 
Pokud hledáte vhodné řešení nejen pro svou pleť, ale také vlasy a vlasovou pokožku a vnitřní rovnováhu, která je s celým tělem spojena, jsem tu pro Vás i v tomto směru.
 
Veškerá ošetření a konzultace jsou prováděna v české a anglickém jazyce.
 
Budu se na vás těšit!
Bc. Katarína Sedliačiková