SKINLAB BY K by Katarína Sedliačiková 

Péče o pleť, vlasy a tělo mě doprovází již od mých 16 let, kdy jsem nastoupila na studium v oboru kadeřnice. Od té doby jsem prošla mnoha dalšími vzděláními, certifikacemi a semináři v oblasti péče o krásu a zdraví, a to jak v  České republice, tak i v zahraničí (Velká Británie, Francie). 

Po mnohých zkušenostech v korporátních, nejen dermatologických společnostech jsem si potvrdila, že je na čase tyto vědomosti zužitkovat a předat dál. A to v kosmetologickém segmentu, segmentu krásy a zdraví jako Katarína Sedliačiková neboli SKINLAB BY K.

Ráda bych vám proto nabídla pečlivý, luxusní a smyslový zážitek s těmi nejlepšími prvky kvalitních produktů a profesionality. Nejsem jen milovník krásné pleti, ale především zdravé pleti, jelikož zdravá pleť = krásná pleť. Proto mé hlavní motto zní kvalita nad kvantitou.“
 
Každou svou práci vykonávám s láskou, a to je hlavní klíč ke spokojenosti každého zákazníka. Není to jen práce, ale předně láska k oboru, ke kosmetologii, která nejen nás ženy, ale i muže dělá krásnými a sebevědomými. Mou radostí je nejen klienty hýčkat, ale také školit.
Svou kosmetologickou praxi doplňuji konzultacemi a individuálním školením na míru v oblasti produktového managementu a kosmetologie v rámci České a Slovenské republiky (Institute Esthederm/ Bioderma, Medik8) a nyní jako mezinárodní školitel pro Českou republiku a Slovensko od roku 2023 pro značku Skeyndor). Vše v českém a anglickém jazyce.
 
Proto mne neváhejte kontaktovat pro případnou konzultaci, během které s vámi zdiagnostikuji vaši pleť a navrhnu individuální profesionální plán přesně na typ pleti spolu s doporučením domácí péče. 
Veškerá ošetření a konzultace jsou prováděna v české a anglickém jazyce.
 
Budu se na vás těšit!
Bc. Katarína Sedliačiková