CHEMICKÉ PEELINGY „Zlatý standard v kosmetické péči o pleť“

Chemický peeling  představuje žádané, intenzivní, ale zároveň velmi šetrné kosmetické ošetření, jehož cílem je:

 • projasnění
 • omlazení pleti
 • zjemnění vrásek a jemných linií
 • odstranění pigmentových skvrn
 • post akné

Tuto aplikaci lze provádět od 16-tého roku věku, a to jak pro suchou pokožku s projevy stárnutí, tak i pro mastnější či aknózní pleť.

Chemické peelingy obsahují speciální technologii s látkami, které zajišťují postupné uvolňování potřebných látek a AHA, BHA a PHA kyselin do pokožky.

Po jejich aplikaci a neutralizaci nadále látky v pokožce pracují i po ošetření a tím se navyšuje aktivita samotného peelingu a výsledek je tím efektivnější. CHP nabízí hned několik druhů peelingů podle typu a problému pleti.

Všechny chemické peelingy se doporučují aplikovat celoročně s výjimkou řešení hyperpigmentace v letním období. Vhodný chemický peeling zvolí odborník, který posoudí stav pleti.

V nabídce je možné si vybrat hned z několika druhů peelingů / značek.

Druhy peelingu v nabídce:

 • povrchový chemický peeling (dehydrovaná, citlivá pokožka, jemné linie, smíšená pokožka)
 • středně hloubkový chemický peeling (hyperpigmentace, hluboké vrásky, post-akné, dermatitida)

Dle stavu pleti a problému můžeme doporučit i intenzivnější chemické peelingy, jako jsou například:

 • Jessner peeling
  Jedinečný chemický peeling pod názvem „Modifikovaný Jessner“ myslí na bezpečnost pokožky, je k ní velice šetrný, ale zároveň je silný. Zlepšuje strukturu tkáně, má antioxidační, bělící a exfoliační účinky. Díky jedinečnému složení kyseliny jantarové, mono acetátu, resorcinu a kyseliny mléčné léčí akné a rozšířené póry, redukuje post-akné a jizvičky, jemné linie a vrásky, hyperpigmentaci a také atopické dermatitidy. 
 • Dermoepidermální revitalizační chemický peeling TC
  Dermoepidermální revitalizace je ideální jak na mladou pokožku, aby se předešlo a oddálilo poškození způsobené stárnutím epidermu, tak i na zralou pokožku, aby se snížily známky stáří. Je také zvláště účinný a vhodný na udržení a vylepšení tónu pleti, proti jizvám (post-akné) a jiným nedokonalostem kůže. Je navíc hydratační, tedy nevysušuje pokožku, jako některé jiné druhy chemických peelingů.

Chemické peelingy lze kombinovat pro viditelnější výsledek s následujícími ošetřeními pro více efektivnější výsledek:

 • Dermaplaning (metoda holení čepelí chloupků a odstranění mdlé a zašedlé pokožky a odemřelých buněk). Po ošetření v kombinaci s CHP je pleť hladká, mladší, kdy se lépe absorbují další produkty do pokožky a navíc aplikace make-upu je snadnější a déle vydrží na obličeji.
 • Manuální a přístrojové čištění. Pokud chcete zkombinovat tyto dvě ošetření v jednom dni (ať už z důvodu úspory času nebo vás trápí rozsáhlé akné + ucpané póry), kombinace je značka ideál. Ušetříte nejen svůj drahocenný čas, ale také peníze.
 • Neinvazivní mezoterapie (mikrojehličkování). Pokud Vás trápí hloubkové jizvičky po akné, hyperpigmentace nebo hluboké vrásky, není lepší způsob, jak tyto dvě ošetření propojit. Viditelný výsledek zaručen okamžitě. Více informací u vaši kosmetoložky!